M E T Y I L

Asansör

Hakkımızda

about
Since 2000

ŞirketimizHakkında

Merkezi İstanbul’da bulunan Metyıl Asansör 2000 yılından bugüne asansör sistemleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.  Profesyonel bir kadroyla birlikte yaygın bir servis ağına da sahip olan Metyıl Asansör özellikle her türlü hidrolik asansörlerintasarımı, tesisi, modernizasyonu, bakım ve servisi konusunda sektörel anlamda büyük referanslara sahiptir. 

Pek çok uluslararası kuruluş ile ortak çalışmalara imza atan Metyıl Asansör, kendi alanındaki tüm yenilikleri takip ederek müşterilerine en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da hizmet veren Metyıl Asansör, standart imalatların yanı sıra özel ihtiyaçlara yönelik sıra dışı talepleri de proje bazında tasarlayarak en ileri teknoloji ile üretilmiş asansör sistemlerinin tesisini ve tesis sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir.

Kurduğumuz tesislerde uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik, kaliteli ve yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanılmaktadır.

Faaliyetlerimizi 2014/33/AB Asansör yönetmeliği, GCNTURK tarafından verilmiş olan Ek XIII (H Modülü) belgesi ve TS-EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesi standartlarında sürdürmekteyiz. Bu sistemler doğrultusunda tesisini tamamladığımız asansörlere “CE” işaretini iliştirmekteyiz.

Metyıl Asansör;  Asansör teknolojilerindeki tecrübemiz aynı zamanda ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun çözümü sağlayacaktır.

Features
Metyıl Asansör

Hizmetlerimiz ve Çözümler

Sahada 7/24 Kesintisiz Hizmet

Asansör Bakımlarınız 7/24 Kesintisiz Kontrolümüz Altında.

Tam Zamanında

Asansör Arızalarınızda Size En Yakın Lokasyonda ki Ekiplerimizi Yönlediriyoruz.

Ürün Sevkiyat

İster Asansör Montaj Hizmetimizde İster Revizyon Çözümlerimizde Eksiksiz Ürün Yelpazemizi Yaşam Alanınıza Ulaştırıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Santral Bağlantılarımızla Anıında Aramalarınıza Cevap Veriyoruz. İletişim Tam İstediğiniz Gibi...

Global Markalar

Sektörümüzde Uluslararası Markaların Yedek Parçalarını En Kısa Sürede Tedariklerini Sağlıyoruz.

Önce İş Güvenliği

Asansör Yönetmeliklerine Uygun Çalışma Prensiplerinden Asla Ödün Vermiyoruz.

1200+

Lokasyona Asansör Hizmetleri Veriyoruz..

Her Zaman Daha İleriye...